Eintrag vornehmen
Name:
E-Mail:
Homepage:
Sicherheitscode:
  (bitte übertragen Sie in das Feld)
Beitrag:
Smileys: ::) :) ;) :D ?:( :( :o :8 :P :[ :X :* :-/
BB-Code: fettkursivunterstrichen
Datenschutzerklärung
Ja, ich akzeptiere die Datenschutzerklärung.

1
(11 Einträge total)

#11   e heshmja08.02.2005 - 14:10
he be he he he?
xhi bojni? mer kini qan? ha mi xhi du duftojni naj send? se shem bajat u be? po nejse haj kalofshni mer (s î saher) dhe dukeni se me ka mar malli!!! hehhhehhheh!!!!nejse haj kalofshni mer!

bye

#10   Lady02.02.2005 - 18:34
Tung Qika qka ban si ije a ije majr?najsen *? ejj shumm fort e ki bah homepage!!ejj a e mbajsh mend Interdiscount be\?hehehehe ok tung zemer Luyy Yaaaa kizazaza nga doda thurgaui

#9   ToniHomepage27.01.2005 - 16:55
Helo si jeni a jeni mir ??

Si kaolni??

NE gurebet kajt mer??

Oj po shem faqe te Fort

paseke bo ma te miren se

teme!!

Oj duni trija Ka taj???

Ok Tung njeri kalofsh sa ma

interssant!!

Ok Tschüss!!

#8   semira25.01.2005 - 13:09
hej ma shum me ka pelqej kjo faqe LIBRI VIZITUES dicka e veqant urime

#7   qenanE-Mail25.01.2005 - 12:57
tung nga tearca ju pershendes gllogja JU LUNT

#6   bujar25.01.2005 - 12:54
e keni je faqe te mrekullueshme tung nga bjari

#5   erduanE-Mail24.01.2005 - 19:44
hej i pershendes te gjith kurbetcit qe gjionden ne zv

#4   erduanE-Mail24.01.2005 - 19:41
te du shum a

#3   flora24.01.2005 - 16:22
ey flm shem, a???
u va di per ndear, nuk du vu haroj asniher dhe ishalla tu vu dale ni gje e mer ne callet!!!

i pershendes kejt xhi ket faqe e vizitojn!!!

bye...

#2   e betshmja heheheh23.01.2005 - 14:41
oppaaaaaaa!!
Ku ije taj,xhi bojsh mar ije??
Oj po taj paske dit te celish faqe,kajt nstill e paske bue,eee hallall te qoft qumshti i nenes,eeee sa talenta ka te ne nkohen e fundit..heheheheheh....oj weiter sooo se si ja ki najs du mrejsh pale sa shem..hahihohahahiho...
ok te dua shemm un e beshmja personalisht...
ene te pershendes me kengen
`sikur nje ender mkalon jeta`
ok tung te puth fort.....

#1   Toni21.01.2005 - 21:03
Ej njeri shem fuart e paske bo!!

1
(11 Einträge total)

Kostenlose Webseite von Beepworld
 
Verantwortlich für den Inhalt dieser Seite ist ausschließlich der
Autor dieser Homepage, kontaktierbar über dieses Formular!